İletişim Fakülteleri Ortak Platformu   İletişim Fakülteleri Dekanları Yürütme Kurulu
İletişim Fakülteleri Ortak Platformu
Resmi Sitesi
 
 
RTÜK ve İLDEK ARASINDA İLETİŞİM İLE İLGİLİ ARAŞTIRMALARIN YAYINLANMASI PROTOKOLÜ İMZALANDI
Protokol ile, iletişim fakülteleri bünyesinde yapılan araştırmalar RTÜK tarafından yayınlanarak İletişim Kitapları Serisi (İLKİS) oluşturulacak.
Protokolün ayrıntıları için tıklayınız>>>
ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ'NİN RADYO VE TELEVİZYONLARIN KURULUŞ VE YAYIN HİZMETLERİ HAKKINDAKİ KANUN TASARISI TASLAĞI DEĞERLENDİRME RAPORU'na aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.
İLDEK 18.
18. İletişim Fakülteleri Dekanları Toplantısı
18. İletişim Fakültesi Dekanları Toplantısına ait fotoğrafları görmek için tıklayınız.
Fotoğraf Galerisi

İLDEK TOPLANTILARI ARŞİVİ
Arşive Erişmek için Tıklayınız
İlad Başvuru Formu

Eğitime verdiği önem ile tanınan Aydın Doğan Vakfı nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla Genç İletişimciler Yarışması düzenlemektedir. Yarışma aracılığıyla bu alanda sürekli gelişimi teşvik etmek, iletişim fakültesi öğrencilerinin medyanın çağdaş liderleri olarak yetişmesine katkıda bulunmak hedefleniyor.

Yarışmada dereceye girenlere burs ve ödül veren Vakıf, aynı zamanda bu öğrencilere DYH içinde staj olanakları da sağlıyor. Yalnız bugünün değil, geleceği gazetecilerinin, radyocularının, televizyoncularının da dünyanın gelişmiş ülkelerindeki meslektaşlarıyla rekabet edebilmesi amacıyla atılmış adımların biri olan yarışmaya katılan isimlerin birçoğu medyada önemli görevlere gelmiştir.

Yazılı, Görsel, İşitsel, Reklâm, Halkla İlişkiler ve İnternet Yayıncılığı dallarında düzenlenen yarışmaya yıllar içinde iletişim fakültelerinden binlerce öğrenci katıldı.

 
1. Uluslararası İletişim Bilimi ve Medya Araştırmaları Kongresi
12 – 14 MAYIS 2014 Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi ev sahipliğinde düzenlenecek kongre ile ilgili bilgilere aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz. http://www.icsmsc.org